Sonos Controller

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 108 MB
  • Version 8.5.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Sonos, Inc
IOS cihazınıza indireceğiniz Sonos Controller mobil uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

IOS işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz Sonos Controller mobil uygulaması sayesinde evinizin her köşesinde kablosuz sistem üzerinden müzik çalabilirsiniz. Sesli kitap okuma sistemi sayesinden kitap okuyabilirsiniz. Daha bir çok özelliği bulunan Sonos Controller mobil uygulamasından sizde ücretsiz faydalanın. 

Kendi favori listenizi oluşturarak aradığınız içeriğe kolaylıkla anında ulaşma imkanı bulabilirsiniz. Sonos Controller mobil uygulaması içerisinde bulunan WiFi özelliği sayesinde kablosuz ağ sisteminden faydalanarak akıllı cihazlarınıza bağlanın ve her odada aynı müziği çalın. 

Basit navigasyon sistemi ile istediğiniz şeyi hızlı bir şekilde bulup oynamanıza izin verir. Kolayca hoparlörleri kurun ve ayarları özelleştirin. Bu size uygulamayı daha çok kendinize uygun bir şekilde kullanmanızı sağlar. 

Ev ses sisteminizden en iyi şekilde yararlanmak için yazılım güncellemeleri ve ipuçları ile en iyi dinleme deneyimini yaşayın. Akıllı evinizi  daha da akıllı hale getirmek için mobil cihazınızdan faydalanın. Uygulamanın her özelliği sizlere tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Dilediğiniz gibi faydalanabilir ve daha keyifli zaman geçirebilirsiniz. 

 

Sonos Controller indir